Kontakt

Martin Ryšavý
Email: rysavy.mato@gmail.com
Tel. č.: 0907/776151
Tenisové dvorce " TK Banik " Prievidza

The map could not load.
This is normally caused by a conflict with another plugin or a JavaScript error that is preventing our plugin's Javascript from executing. Please try disable all plugins one by one and see if this problem persists. If it persists, please contact WP Google Maps for support.

Rozpisu tréningov na letnu sezonu

Mam urobeny predbezny rozpis na letne obdobie. Predbezny preto,lebo potrebujem, aby ste mi do stredy 19,00 potvrdili, ze suhlasite s rozpisom, kto ma vyhrady (ale len take, kde som sa pomylil oproti danej info na treningy) tak do tohto času. Po tomto čase nepríjmam pripomienky na upravu rozpisu.

Dolezite:

 • to, kto ma s ktorym trenerom tréning na rozpise nie je zavazne a moze sa kedykolvek zmenit bez mojho upozornenie,je to len informativne
 • vyhradzujem si pravo na zmenu času treningu počas obdobia trenovania, ak niekto do pol hodiny neodpise ze nemoze, beriem to akoze moze (alebo mu rusim trening)
 • skupinky označené ako „DETI “ su otvorene skupiny, kde sa bude menit počet deti a aj treneri tam budu podla potreby a počtu deti, tato skupinka bude učtovana ako trening v trojici, stvorici aj keby boli iba dvaja
 • ak nastane zmena v rozpise, informaciu pisem len dotknutym hracom, ktorí mi potvrdili,ze rozpis uz videli

rozpis tréningov format jpg                                           rozpis treningov format xls

————————————————————————————————————————–

Idem robiť rozpis tréningov na letné obdobie (máj-september 2024). Zimné tréningy končia 31.3.2024.  V lete budeme trénovať  na tenisových dvorcoch TK Baník (za tescom). Tréningy začínajú 22.4.2024. Moze sa to este zmenit, ze by sme začali skor s niektorými hráčmi, to by som tých hráčov kontaktoval. Kym tak neurobim, platí tento dátum.    Tak ako každoročne, aj tento rok potrebujem od Vás informáciu, či Vaše dieťa bude pokračovať v tenisových tréningoch. Informáciu príjmam iba na vyplnenom tlačive (po kliknutí sa zobrazí).   Podmienkou akceptovania informacie  je pri odovzdaní tlačiva uhradená  záloha poplatku   za dvorce  50eur (zostatok poplatku prvý týžden pri začatí trénovania). Ak NEBUDE dieťa pokračovať, pošlite mi prosím sms, kde mi to len oznámite,aby som vedel, že nemám na Vás čakať.

 

Ak BY STE CHCELI POKRAčOVAť, potrebujem do piatku (29.3.2024) od Vás, koľko tréningov by ste pre Vaše dieťa chceli (pozrite si prosím odporúčanie z mojej strany na počet tréningov),  v ktorých časoch môžte tréningy mať (pondelok-piatok).

Každoročne sa mi opakuje to isté a to, že mi niektorí rodičia napíšu: „chceli by sme 2 tréningy, v utorok o 16,0 a v piatok o 17,00“. Skúste po takýchto sms urobiť rozpis pre toľko detí. To sa jednoducho nedá. Takže prosím Vás, ku každému dňu v týždni mi napíšte časový rozsah, kedy na tréningu môžte byť (napr.pondelok 16,00-19,00). Nech mám šancu to zosúladiť. Lebo sa potom môže stať,že mi pre skupinku detí, kam patrí aj Vaše dieťa ostanú časy, ktoré ste mi nenapísali a POTOM VASE DIETA NEZARADIM DO TRENINGOV. Možno sami vidíte,že deti začínajú mať rozdielnu úroveň výkonnosti. Z tohoto dôvodu robim vždy nový rozpis treningov. Dôležité je hlavne pre tých, ktorí majú „vyššie ambície“, aby mi dali priestor na urobenie tréningov. Pretože ak ma obkľúčite časom kedy tréningy môžte mať, tak sa mi ťažko urobí ideálny rozpis pre deti. Potom sú na jednom tréningu deti rôznej výkonnosti. Je to práve z tohoto dôvodu. Pretože potom prichadza zbytočne k nedorozumeniam, keď dieťa nezaradím do tréningov a zrazu rodičia „nájdu“ aj iné voľné dni a časy, ako ktoré mi napísali.  Proste ak niekto tenis hrávať chce, musí mu tiež dať určitú prioritu, nie dať prioritu všetkým ostatným krúžkom. Je to na Vás.

Po urobení rozpisu má tréner právo počas celého obdobia urobit zmenu v čase tréningu. Tieto zmeny nikdy nie su bezdovodné, dôvod však nemám povinnost pri zmene oznamovať.

Pri určovaní dvojíc beriem do uvahy nasledovne faktory:

 1. herna uroven hrača
 2. počet tréningov za týžden
 3. snaha na tréningu

 

PLATBA ZA TRENINGY: (zmena!)

SKUPINOVE TRÉNINGY (TRENINGY VO DVOJICI)

 • Poplatok pre letnú sezónu sa vypočítava od tohto roku podobne ako platba v zimnom období.
 • Ciže podľa rozpisu vypočítam pre kazdy mesiac presnú sumu za skupinové tréningy kolko ich reálne má byť. Ak tréning nebude kvôli počasiu alebo z dôvodu klubu, bude ponúknutá náhrada, alebo bude platba za takýto tréning odpočítaná v dalšom mesiaci.  Za tréningy, ktoré nebudú z dôvodu absencie hráča sa platba nevracia!

 

 • Ak hráč nepríde na tréning z dôvodu zo strany hráča:
 •  Nárok na náhradu tréningov hráč nemá. (lebo tréning bude aj bez neho) Ak nemôže dieťa na tréning prísť, ohlásite mi to minimálne deň vopred do 15,00 hodiny Pri odhlaseni tréningu po 15,00 prosím nepytajte nahradu,alebo výmenu tréningu!! Ak ste tréning odhlasili načas a máte záujem o náhradu, napíste mi to do sms. Nie vždy sa mi to podarí,ale ak sa bude dať, tréning rád nahradím. Čím skôr mi informáciu dáte, tým je vačšia sanca na presunutie tréningu.  Podmienka na možnú akúkolvek náhradu sú  NAČAS uhradené poplatky  za priebežný a predchádzajúci mesiac (čiže do 10.dňa v mesiaci).

 

 • Neskoro odhlásený skupinový tréning (tréning vo dvojici):
 • Ak bude skupinový tréning (alebo tréning vo dvojici) odhlásený neskôr ako do 20,00 dňa vopred, hráč prichádza o právo náhrady/vrátenia poplatku za tréning, ktorý sa neuskutoční pre nepriaznivé počasie, resp. z dôvodu klubu. Čiže nie za pravo náhrady za tréning, ktorý neskoro odhlasil, ale za tréning ktorý nemôže byt odtrénovaný z dôvodu klubu, počasia!! Takže vo vlastnom záujme prosím odhlasujte načas

 

 INDIVIDUÁLNE TRÉNINGY:

 trénujem hlavne v časoch do 14,00. (výnimočne neskor,ale vyššia platba za trening) Taktiež je pravidlo,že ak mam na určitu hodinu viac hračov,ktorí by tam chceli mať tréning, prednosť má hráč,ktorý mal v tomto čase tréning v zimnom období. (výnimočne môže byť individuálny tréning aj neskôr, ak zvážim, že podľa rozvrhu a vzdialenosti tento hráč nemá inú možnosť. Beriem však aj do úvahy,že sú určite posledné hodiny v škole,kedy hráč moze byť  vypýtaný-samozrejme ak je aj záujem zo strany rodiča a hráča).

Hráč, ktorý má nahlásené iba individuálne tréningy (1 alebo viac), moze odhlásit max. 1/4 tréningov za mesiac. Čize jeho platba je minimalne 3/4 celej mesačnej platby. (je to z dôvodu zaberania miesta v rozpise). Toto platí aj pre individuálne tréningy, ktore začínaju neskor ako o 14,00 okrem prípadu,že je tréning odhlásený kvoli turnaju.

(kliknúť pre cenník tréningov)

 

CHCEL BY SOM PRIPOMENÚŤ, ŽE TRÉNUJETE V KLUBE

Nie individuálne u trénera. Rozdelenie hráčov trénerom sú v plnej kompetencii klubu. Predpokladám, že každý hráč bude mať na rozpise minimálne 1 tréning týždenne, ktorý nebude so mnou. Ak má niekto požiadavku,že by chcel trénovať len u mňa, môže to napísať pri nahlasovaní tréningov. V takomto prípade je však platba za tréningy počas celého obdobia je  vypočítavaná,akoby hráč nebol členom klubu a ešte  + 20% ceny. V takomto prípade ak klub pri urobení tréningov hráčovi nevyhovie, je možnosť zmeny bez opatovného platenia poplatku 50eur, poprípade zrušenia trénovania zo strany hráča a vrátenie hráčskeho poplatku zo strany klubu.

Akonahle mi pošlete rozpis, kedy Vaše dieťa môže mať trening a počet požadovaných tréningov, ja Vám vyhoviem vo Vami stanovených časoch, beriem to od Vás ako záväznú prihlásku na obdobie máj-september. Z tohto dôvodu si pozrite aj výšku platby, aby sa potom niekomu nezdalo, že platí veľa. Preto je zverejnený cenník. Taktiež si pozrite, ktorí hráči majú nárok, resp. nemajú nárok na klubovú (nižšiu) cenu za tréningy. Podmienky sú zverejnené v cenníku. 

Aby sa nestalo,že ja urobim rozpis,ktorý mi niekedy trvá niekoľko dní a vy mi potom poviete,ze ste si to rozmysleli, poprípade že to musíte zmeniť kvoli inému krúžku.   V takomto prípade, ak mi zmeníte informáciu ohladom časov tréningov, resp.počtu, musíte mi podať info opat na papieri a  uhradiť navyše 50eur.   Prosím rozmyslite si to vopred. Dakujem.