V rámci regenerácie po aprílovej kondičnej príprave tenistov  návšteva  aquaparku Tatralandia:

Detí bolo ešte viac ako minulý rok, počasie aj keď bolo chladnejšie,ale nám prialo, opäť sme absolvovali 3 turistiky

ako minulý rok. Súčasťou denného programu bolo ranné rozbehanie, večerný kondičný tréning spojený s futbalom.

=========================================================================

ZATIAĽ NAJVAČŠÍ KOLEKTÍVNY ÚSPECH AKADÉMIE:

POSTUP DRUŽSTVA STARŠÍCH ŽIAČOK NA MAJ.SLOVENSKA

===============================================================================

Chcel by  poblahoželať Tomášovi Líškovi, ktorý ako 17 ročný vyhral halové majstrovstvá Slovenska do 18 rokov. Je to hráč, ktorý do 15tich rokov trénoval pod mojim vedením (ešte v TK Baník PD).

líška tomas,majster SR dorast2015       líška,mokrý,habšudovci liška,mikušová,kovalíková,mjartanová

REGIONÁLNY TURNAJ DETÍ TENISOVÁ HALA FORTE

4.1.2015 sa uskutočnil turnaj detí. Ďakujem za krásnu reprezentáciu TAMR. 3 deti obsadili medailové pozície:  Paulínka Schuhtanczová 2.miesto, Viki Manlová a Izabelka Richterová 3.miesto. Super,  slečny!

Chcem poďakovať organizátorom p.Kubovičovi a Kollarovi z TK Raketa Nedožery.

turnaj necpaly2015-2 turnaj necpaly2015-1

——————————————————————————————————————————————–

KONDIČNÉ SÚSTREDENIE VO VYSOKÝCH TATRÁCH

S detmi vo veku 11-13 rokov som absolvoval kondičné sústrednie vo Vysokých Tatrách.

Ak nám prialo počasie, absovovali sme túru, poobede kondičný tréning a každý večer hodinku bazén.

Voľný čas sa trávil stolným tenisom,bowlingom,biliardom…

skalnate plesobíliková chatazamkovského chatarainerova chata

zelené plesoplavárenbowling

DETSKÝ FED CUP DO 8 ROKOV

Richterova,Zimmermannova,Svobodova dets.DCdo8r2014 3m

Richterová Izabelka,Zimmermannová Vaneska,Svobodová Saška

Vybojovali krásne 3.miesto v regionálnom kole, blahoželáme!!!!

———————————————————————————————————————–

Myslím,že máme za sebou 2 super denné tenisové tábory.

…..

Tomáš Líška krásne 3.miesto na ITF na Ukrajine (Lvov). Super úspech!
Mokry Alex MSR U16 3.m 4hra Trnava2014Mokry Alex, 3.miesto 4hra MSR do 16rokov
Liska Tomas, 2.miesto 2hra MSR do 16 rokov.
(Oba zapasy prehrate po tazkom boji na 3 sety. Chalani,gratulujem!)

OPAŤ VÝHRA DRUŽSTVA STARŠÍCH ŽIAČOK, TENTOKRÁT V LIPT.MIKULÁŠI 6/0 NA ZÁPASY. GRATULÁCIA

Blahoželám  TOMÁŠOVI LÍŠKOVI  k prvým získaným bodom na okruhu ITF. Na turnaji v Maďarsku prešiel kvalifikáciou, vyhral prvé kolo v hlavnej súťaži a v druhom prehral na 3 sety so 6. nasadeným. Super Tomáš, len tak ďalej.

/8.5.14/ dnes sme zorganizovali tréningový turnaj pre deti do 8rokov. Chcem pogratulovať všetkým deťom ale aj rodičom, pretože to bola pre nich prvá skúsenosť, ako to asi bude na turnajoch vyzerať. Viac  foto vo fotogalérii.

turnaj detí do 8r

========================================================

/3.5.14/ odohrané 3. kolo družstiev staršie žiačky proti Lieskovský TC „C“. Vyhrali sme 6/0 na zápasy. :-)

TAMRproti Lieskovsky TC

/1.5.14/ odohrané 2.kolo družstiev staršie žiačky, odohrané v TK Dolné Kysuce. Vyhrali sme 5/1 :-)

/26.4.14/ odohrané prvé kolo družstiev staršie žiačky proti TK Teniscetrum „B“. Vyhrali sme 6/0 na zapasy,