Kontakt

Martin Ryšavý
Email: rysavy.mato@gmail.com
Tel. č.: 0907/776151
Tenisové dvorce " TK Banik " Prievidza

The map could not load.
This is normally caused by a conflict with another plugin or a JavaScript error that is preventing our plugin's Javascript from executing. Please try disable all plugins one by one and see if this problem persists. If it persists, please contact WP Google Maps for support.

Nábor nových detí

Nábor detí je robený od 1.mája počas celého leta. (v zimnom období je to ťažšie, treba sa informovat, cena je vyššia vzhladom na cenu haly).  Deti sa môžu pridávať postupne, skončiť kedykoľvek.

 

Fungujeme tak, že rodič nahlási, na ktorý tréning bude pravidelne chodiť. Po tomto nahlásení s dieťaťom automaticky v tento deň počítam. Ak by ste na tréning nemohli prísť, treba dieťa formou sms odhlásiť. Aby ste za tréning nemuseli platiť, treba dieťa odhlásiť minimálne 1 deň vopred (max.do 18,00 hod), ináč  sa za tréning platí. Cena za 1 tréning je 6 eur bez ohladu na počet detí na tréningu. Snažím sa,aby na tréningu trénovalo pri nových deťoch max. 4 detí na 1 trénera. Preto aj potrebujem vedieť, kto kedy príde. V prípade opakovaného neskorého odhlasovania može byť dieťa vyradené z tréningov.

V prípade ze na tréningu ostane iba jedno dieťa, tréning mozem zrušit, (min.hodinu pred začiatkom tréningu). Ak by rodič aj tak trval na tom,ze tréning aj pre jedno jeho dieťa má byť odtrénované,tak sa účtuje za tréning hodinová sadzba klubových hráčo  15eur.

Tieto tréningy detí vačšinou nie sú trénované osobne hlavným trénerom klubu (Martin Ryšavý) ale aj ďalšími trénermi.

Platba funguje tak,ze rodič uhradí za hráča vopred 5 tréningov (platba po odtrénovaní prvého tréningu ak mate zaujem pokračovať) a kazdému hráčovi z tejto platby odpočítavam odohraté tréningy.

Raketky na tréningoch na začiatku požičiame, postupne si treba kúpiť. Sú rozne velkosti, čize ak by ste išli kupovať raketku, treba sa poradiť s trénerom.

Dôležité: na tréningu je vždy viac detí a môže sa stať, že sa dieťa buchne, šmykne, udrie. Patrí to k športu a tréner osobne nezodpovedá za tento úraz, samozrejme je povinný dieťa patrične ošetriť, v prípade potreby zavolať lekársku pomoc (toto sa nám ešte nestalo). Odovzdaním dieťaťa na tréning rodič súhlasí s týmito podmienkami na oficiálnej stránke klubu.

.