Kontakt

Martin Ryšavý
Email: rysavy.mato@gmail.com
Tel. č.: 0907/776151
Tenisové dvorce " TK Banik " Prievidza

The map could not load.
This is normally caused by a conflict with another plugin or a JavaScript error that is preventing our plugin's Javascript from executing. Please try disable all plugins one by one and see if this problem persists. If it persists, please contact WP Google Maps for support.

Info pre urobenie rozpisu na zimu

Mám urobeny rozpis tréningov na zimne obdobie. Treba ho pozriet, skontrolovat a ak som sa niekde pomylil, treba mi dat vediet najneskor do nedele večer (22.10.23). Ak je vsetko vporiadku, len napiste pls sms „s treningom suhlasim“. Prosim pripomienky len vtedy,ak som dal čas tak,ze ste mi napisali ze vtedy nemozte, popripade som zabudol na trening. Nie pripomienky typu „mne by ale viac vyhovovalo…“. Moze sa stat,ze nastane zmena v rozpise,vtedy ale uz kontaktujem a informujem len ludi,ktorých by sa to dotklo.

kliknut na rozpis treningov vo formate xls                                                      kliknut na rozpis treningov jpg

***********************************************************************************************************

Idem robiť rozpis tréningov na zimné obdobie (november2023-marec2024).V zime budeme trénovať  v tenisovej hale v rekreačnom stredisku PUST. (kliknut pre zobrazenie haly) Vzhladom na to, ze nemame halu k dispozicii po cely čas – hlavne ju nemame niektore dni po 18,00, je mozne ze bude treba niektore treningy deti odtrenovat aj v telocvični v nejakej skole (miesto budem riesit podla zaujmu o treningy). Taktiez niektore treningy budu aj vo Vesteniciach, ale to len s určitými hračmi, s ktorými to mam vopred dohodnute. bude to v časoch ked nie je mozne byt v hale PUST

Ak Vaše dieťa NEBUDE dalej pokračovať, pošlite mi prosím sms, kde mi to len oznámite,aby som vedel, že nemám na Vás čakať.

Ak Vaše dieťa bude pokračovať v tenisových tréningoch: Potrebujem od Vás do štvrtku 12.10.1023 (vratane) informáciu na tlačive (kliknut pre tlačivo) poslat na mail: rysavy.mato@gmail.com a uhradeným poplatkom 50eur na ucet: SK75 8330 0000 0020 0187 2424 s poznamkou  mena a „platba za halu“.   Taktiež zaznačte záväznú informaciu, či dieťa bude budúci rok hrať družstvá (od tejto informácie sa odvíja platba za tréningy (vid cenník)). Platí pre hráčov, ktorým hrať družstvá ponúknuté bude (za klub alebo hosťovanie).

pre kazdý deň mi napíšte v ktorých časoch može byť tréning!! (pondelok-piatok). Pri deťoch od 11 rokov taktiez prosím uviesť, či by ste chceli a kolko tréningov vo dvojici,trojici, poprípade individuálne. Netvrdím, že podla toho sa mi to podarí urobit, ale budem sa snaziť vyhovieť.  

Každoročne sa mi opakuje to isté a to, že mi niektorí rodičia napíšu: „chceli by sme 2 tréningy, v utorok o 16,0 a v piatok o 17,00“. Skúste po takýchto sms urobiť rozpis pre 30 detí. To sa jednoducho  nedá. Takže prosím Vás, ku každému dňu v týždni mi napíšte časový rozsah, kedy na tréningu môžte byť (napr.pondelok 16,00-19,00). Hráči od 11 rokov, ktorí spravidla nemajú iné krúžky prosím rozvrh hodín, resp. ktorou hodinou v ktorý deň končia. Nech mám šancu to zosúladiť. Lebo sa potom môže stať,že mi pre skupinku detí, kam patrí aj Vaše dieťa ostanú časy, ktoré ste mi nenapísali a POTOM VASE DIETA NEZARADIM DO TRENINGOV. Pretože potom prichadza zbytočne k nedorozumeniam, keď dieťa nezaradím do tréningov a zrazu rodičia „nájdu“ aj iné voľné dni a časy, ako ktoré mi napísali.  Proste ak niekto tenis hrávať chce, musí mu tiež dať určitú prioritu, nie dať prioritu všetkým ostatným krúžkom. Je to na Vás.

Informacia k platbe 50eur: Urobenie rozpisu ma stojí dosť času. Každoročne sa mi opakuje to isté, že mi rodičia po stanovenom termine oznamuju zmeny, alebo dokonca počas zimnej sezony by chceli končiť s tréningami. Z tohto dôvodu pri nahlásení tréningov treba uhradiť poplatok 50 eur. Táto suma bude slúžiť ako záloha na halu, bude odpočítaná z poslednej zimnej platby (marec).  Ak mi nahlásite nejakú zmenu času po 13.10.2023, ktorá ovplyvní urobenie zmeny v rozpise, táta suma prepadá a ak chcete dalej trénovat, treba ju uhradiť oznova (ak nebola dovtedy uhradena,tak dvojnasobok).  (ak nahlasite zmenu do 13.10.2023 tak novy poplatok platiť nemusite)

——————————————————————————————————————————

Individuálne tréningy sa trénujú v čase do 14,00. V prípade výnimky že by bol individuálny tréning neskor, nie je možné takýto tréning nahradiť, ani odpočítať z platby (tak ako ani skupinové tréningy).  V prípade indi tréningu do 14,00 ak je odhlásený min. 24 hodín vopred je možné nahradit si halu, ak sa na to nájde vhodný čas.

Poplatok pre zimnú sezónu sa vypočítava  na mesiac tak, že sa presne spočítajú dni,kedy Vaše dieťa bude mat tréningy a takýto poplatok sa stanoví na ten mesiac. Takze každy mesiac môže byť iná platba.

Cena za halu je 14 eur/hodina

Cena za halu pri vačšom počte detí sa delí počtom detí  na ihrisku (zaokruhlene na euro smerom hore) + za tréning podla cenníka na stránke. (klikni pre zobrazenie).

INFORMACIA PRE RODIčOV, KTORýCH DETI ZAčíNAJU TENTO ROK: od zimného obdobia sa trénuje tak,že sa platí za konkrétny mesiac do 10.dňa v mesiaci. Robí sa zmluva na 5 mesiacov (klikni pre vzor zmluvy), platí sa vypočítaná platba bez ohladu na to,či vaše dieťa na tréningu bolo,alebo nie. Preštudujte si stránku (ak ste to neurobili) tam je to všetko vysvetlené.

Ešte by som chcel upozorniť, ze prestupové obdobie je 15.oktober – 5.november. Hráči, ktorí sú zapísaní v inom klube, majú vyššie platby za tréningy. Takže všetci, ktorí chcú mať platby podla „cenník tréningov klubových hráčov“ MUSIA splňať všetky podmienky, čiže aj klubovú príslušnosť.  Pretože trénuje v našom klube stále viac hráčov, ktorí reprezentujú iné kluby. Hráči, ktorí sú v inom klube mi pri písaní žiadosti o počet tréningov MUSIA  napísať aj informáciu, či prestupujú do nášho klubu. (pre mňa info na vytvorenie platieb).